Newsletter #3 2022

Obejrzyj prezentację na youtube

 

Zarząd Madmind Studio S.A. z siedzibą w Bydgoszczy informuje, że obecnie kluczowym dla spółki projektem nadal pozostaje wydana w dniu 5 października 2021 gra Succubus.

Tytuł ten aktualizowany jest zgodnie z zapowiedzianą Roadmapą wsparcia gry, która zakłada wydawanie zarówno bezpłatnych jak i płatnych dodatków do gry na przestrzeni całego roku 2022.
W lutym 2022 sprzedaż PC-towej wersji gry przekroczyła 15 000 kopi, co pokrywa obecne koszta operacyjne zespołu oraz umożliwia dokonywania dodatkowych inwestycji w rozwój firmy.

Dodatkowo, powodzeniem cieszą się również dodatki do gry w postaci płatnych DLC, których łączna sprzedaż w lutym przekroczyła 9500 sztuk.
W ostatnich tygodniach, zgodnie z roadmapą wsparcia gry,  zaktualizowaliśmy jej zawartość o dodatkowe, bezpłatne dodatki wizualne, podnosząc jakość i zawartość tego tytułu.
W marcu 2022, planujemy wydać kolejny, tym razem płatny dodatek do gry Succubus, zawierający między innymi zestaw nowych zbroi oraz animacji, dla głównej bohaterki gry. Poprzednie DLC o podobnej skali i zawartości sprzedało się w niemal 25 000 egzemplarzy.
Wspomniany dodatek do gry o roboczym tytule „Superhero Armors”, pozwoli graczom na skorzystanie z 5 specjalnych zbroi, których design wzorowany został na popularnych superbohaterkach znanych z komiksów oraz filmów.

W tym tygodniu, gra Succubus doczekała się również nie przewidzianego w roadmapie, dodatkowego, płatnego DLC, z którego pełen dochód przeznaczony zostanie na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.
Gra uzyskała również oficjalny Rating wiekowy, dzięki czemu niebawem powinna pojawić się na platformie sprzedażowej Epic Store.

Wersja konsolowa Succubus.

W minionych tygodniach, mieliśmy okazje zapoznać się z postępami prac konsolową wersją gry.
Port gry już na tym etapie w naszym odczuciu wykonany jest na bardzo solidnym poziomie. Zarówno jakość grafiki jak i stabilny fps , zapowiadają dobrze wykonany port gry, co powinno przełożyć się na bardzo dobrą sprzedaż tego tytułu na platformach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz Nintendo Switch.

Agony

Sprzedaż Agony (+Agony Unrated) na samej platformie PC, w lutym 2022, przekroczyła 17 000 egzemplarzy.
Pragniemy jednak podkreślić, że w tym okresie gra sprzedawana była po znacznie niższej cenie niż miało to miejsce do tej pory. Mimo tego, sprzedaż Agony w lutym istotnie wpłynęła na wyniki finansowe z tego miesiąca.

Więcej informacji na temat wyników finansowych gier Succubus oraz Agony, znaleźć można w oficjalnym raporcie ESPI opublikowany 3.03.2022 roku:

LINK

Kontynuowane są również prace nad Agony Unrated VR (Ignibit S.A),

Pozostałe projekty.

 

Prace nad wszystkimi zapowiedzianymi wcześniej grami, są kontynuowane zgodnie z wewnętrznym harmonogramem prac.

By utworzone w tym roku, wewnętrzne zespoły spółki mogły komfortowo pracować nad grami, sukcesywnie zwiększamy również ilość specjalistów, którzy dołączają do Madmind Studio, powiększając tym samym możliwości oraz wydajność spółki.

21 Marca 2022 opublikowany zostanie raport roczny za rok 2021.

Kolejne relacje inwestorskie planujemy publikować w każdy pierwszy piątek nowego miesiąca

/ Madmind Studio