Newsletter #5 2022

Obejrzyj prezentację video na youtube

 

Zarząd Madmind Studio S.A. informuje, że już w przyszły piątek, 13 maja, opublikowany zostanie raport kwartalny za I kwartał 2022 r. r , zgodnie z przedstawionym wcześniej harmonogramem publikacji raportów.

Na podstawie raportów okresowych, oraz naszych regularnych relacji inwestorskich, informujemy, że spółka cały czas jest w doskonałej kondycji finansowej, która umożliwia nam nie tylko dogodną pracę nad zapowiedzianymi już produkcjami, ale również umożliwia dalszy rozwój zespołu.

Zgromadzone na kontach spółki zapasy, oraz wysoki kurs dolara sprawiają, że nawet w przypadku braku jakichkolwiek wpływów na konto spółki w tym roku, jesteśmy w stanie ukończyć prace nad grami Paranoid oraz Tormentor w obecnym składzie zespołu.

Obecna sprzedaż gier Agony oraz Succubus nadal pokrywa aktualne koszta operacyjne zespołu, a więc produkcję wszystkich tworzonych wewnętrznie projektów.


Succubus

W kwietniu 2022 roku, sprzedaliśmy ponad 9450 sztuk gry Succubus, oraz niemal 7000 sztuk DLC do gry, co stanowi znaczącą poprawę sprzedaży gry względem poprzedniego miesiąca.

Wzrost zainteresowania grą w kwietniu upatrujemy w wydaniu nowego DLC „Superhero armors”, oraz nowej, darmowej aktualizacji dostępnej dla wszystkich graczy.

Jeszcze w maju 2022 roku planujemy wydanie kolejnego płatnego dodatku do gry „Issabel Cosplay DLC” oraz darmową aktualizację i czasową obniżkę ceny.

Kontynnowane są również prace zewnętrznych zespołów nad konsolowymi portami Succubus, oraz Agony Unrated VR.


Succubus: XVR

Prace nad projektem trwają i odbywają się według ustalonego harmonogramu prac oraz budżetu.
Planowana data wydania gry – Q4 2022, nie jest zagrożona.

Agony: Lords of Hell

Trwają prace nad kampanią kickstarterową gry, oraz demem które zostanie podczas niej zaprezentowane.

Większość z planowanych w demie funkcjonalności gry jest już gotowa i przechodzi do fazy polishowania/dopracowywania.

Help Me!

Trwają przygotowania dema dla kampani kickstarterowej tego tytułu. Developer gromadzi również materiały pozwalające na stworzenie prezentacji kickstarter.
Planowana kampania Kickstarter tego tytułu odbędzie się na przełomie czerwca/lipca 2022

Paranoid oraz Tormentor

Prace nad obiema grami nadal trwają i odbywają się według ustalonego harmonogramu. Zespoły odpowiedzialne za tworzenie gier, skupione są obecnie na sztucznej inteligencji przeciwników oraz walce z nimi, co stanowić będzie bardzo ważny element obu gier.

 

Sanctus oraz Unborn


Podpisaliśmy umowę z polskim pisarzem, który podesłał już nam wstępny szkic fabuły obu tych tytułów.

Obecnie trwają również rozmowy z aktorką wcielającą się w główną bohaterkę gry Sanctus. Celem rozmów jest kreacja bohaterki. Nadanie jej unikalnego i niepowtarzalnego charakteru, który zainteresuje graczy oraz pozwoli na ciekawą formę narracji.

Oficjalne ogłoszenie gry Sanctus, wraz ze zwiastunem, planowane jest na grudzień 2022 roku.

Kolejne relacje inwestorskie planujemy publikować w każdy pierwszy piątek nowego miesiąca.
Zachęcamy również do zadawania pytań, na które będziemy starali się odpowiadać zbiorczo, w ramach relacji inwestorskich.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

/ Madmind Studio